Gazete Ekle - İletişim & İrtibat - Tavsiye Siteler : Bilardo Oyunu - Satranç Oyunları
     Hiç kimse duymak istemeyen biri kadar sağır olamaz... Shakespeare
Gazeteler

Ulusal Gazeteler - Spor Gazeteleri - Ekonomi Gazeteleri - Haber Siteleri - İngilizce Yayınlanan Gazeteler -

Sabah Gazetesi

Adres : Barbaros Bulvarı No: 153 Cam Han Kat:5 Beşiktaş / İstanbul
Eposta : editor@sabah.com.tr
Telefon : 0212 354 30 00


Sabah Gazetesi

Web Sitesi | http://www.sabah.com.tr

Künye - Yazarlar


Rank : Dünya sıralaması
Link in : Verilen Link SayısıSabah Gazetesi Hakkında Bilgi
Hürriyet, Milliyet gibi rakiplerinden daha sonra kurulmuş olsa da Sabah Türkiye'nin en prestijli gazete markalarının başında geliyor. Dinç Bilgin'in kurmuş olduğu Sabah Gazetesi'nin ilk genel yayın yönetmeni Rahmi Turan'dır.

22 Nisan 1985'te yayın hayatına merhaba diyen Sabah gazetesi, genel gündem konuları dışında, hayatın içinden konuları detaylı olarak inceleyen bir habercilik anlayışıyla rakiplerinden ayrışmayı başarmış, marka bir gazete olmayı başarmıştır.

Rahmi Turan'dan sonra Zafer Mutlu, Ufuk Güldemir, Tayfun Devecioğlu, Fatih Altaylı, Ergun Babahan'nın genel yayın yönetmenliği koltuğuna oturduğu sabah gazetesinin son genel yayın yönetmeni Erdal Şafak.

2005 yılında Ciner Grubu'nun da ortak olduğu Merkez Medya tarafından satın alınan Sabah gazetesi. Dergileriyle, televizyonlarıyla, gazeteleriyle, dağıtım şirketiyle Doğan Medya Grubu'nun uzun yıllar boyunca tek alternatifi olan Merkez Medya'ya TMSF el koymuş ve 2007 yılında Çalık Holding'e satımıştır.

Merkez liberal bir görüşü benimseyen Sabah gazetesi'nin tirajı 350 bin ile 400 bin arası değişmekte ve Türkiye'nin en çok satan 4. (21.10.2009) gazetesi olma başarısını göstermektedir.

Internet trendini de zamanında yakalamıştır Sabah Gazetesi, 1997 yılının Ocak ayından itibaren internet üzerinden de yayınlanmaya başlanmıştır.

Mehmet Barlas, Nazlı Ilıcak, Hasan Bülent Kahraman, Hıncal Uluç gibi önemli kalemleri bünyesinde barındıran Sabah Gazetesi'nin kadrosunda aynı zamanda Türkiye'nin en beğenilen çizerlerinden birisi olan Salih Memecan da vardır.


Sabah Gazetesi Okuyucu Yorumları
Onur E.
Bence Türkiye'nin son yıllardaki en prestijli gazetesi Sabah'tır. Mehmet Barlas'ın ismi bile yeter..
03.01.2010
ali sert
yazılı basında numan kurtulusun konusmalarınıda yayınlarmısınız
11.01.2010
reyhanekinci
beğeniyorum
07.02.2010
ZÜBEYDE TAMTÜRK
07/02/2010 PAZAR GÜNÜ SABAH GAZETESİ İL BİRLİKTE İNGİLİZCE DİL KARTLARI VERİLECEĞİ DUYURULMUŞTU.YALIZ BAYİLERE GİTTİĞİMİZDE KARTLARIN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER.SEBEBİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM.
07.02.2010
elif çağla karakuş
ben bağlar ilköğretim okulunda okuyorum,3-d sınıfındayım,sınıfımız dergi çıkaracak,bize yardım eder misiniz,yorum bekliyorum
23.02.2010
emreçoltu
biz bağlar ilk öğretim okulundan emreçoltu biz sınıfça bir dergi çıkarmaya karar verdik sizdende dergimizli ilgili ne söyleye bilirsiniz emrecoltu47@hotmail.com
25.02.2010
sabah, sabah gazete, sabah gazetesi, sabah haber, sabah manşet, sabah yazarlar, sabah son dakika, sabah internet servisi, sabah internet gazetesi, sabah news

Sabah Gazetesi ile ilgili tepkilerinizi dile getirin, görüşlerinizi paylaşın
Ad Soyad :


Yorumunuz :Sabah Gazetesi Yazarları17.2.2019 tarihli Sabah Gazetesi Manşet ve Kapak


    Copyright 2008 - TheGazeteler.com Tüm Gazetelere tek siteden kolayca ulaşın.  Bir rehberden çok daha fazlasını bulacaksınız !!  - 17.2.2019 - 21:46:09

Ulusal Gazeteler - Spor Gazeteleri - Ekonomi Gazeteleri - İngilizce Yayınlanan Gazeteler - Yabancı Gazeteler - İnternet Gazeteleri - İnternet Haber Portalları - Adana Gazeteleri - Adıyaman Gazeteleri - Afyonkarahisar Gazeteleri - Ağrı Gazeteleri - Aksaray Gazeteleri - Amasya Gazeteleri - Ankara Gazeteleri - Antalya Gazeteleri - Ardahan Gazeteleri - Aydın Gazeteleri - Balıkesir Gazeteleri - Bartın Gazeteleri - Batman Gazeteleri - Bayburt Gazeteleri - Bilecik Gazeteleri - Bingöl Gazeteleri - Bitlis Gazeteleri - Bolu Gazeteleri - Burdur Gazeteleri - Bursa Gazeteleri - Çanakkale Gazeteleri - Çankırı Gazeteleri - Çorum Gazeteleri - Denizli Gazeteleri - Diyarbakır Gazeteleri - Düzce Gazeteleri - Edirne Gazeteleri - Elazığ Gazeteleri - Erzincan Gazeteleri - Eskişehir Gazeteleri - Gaziantep Gazeteleri - Giresun Gazeteleri - Gümüşhane Gazeteleri - Hakkari Gazeteleri - Hatay Gazeteleri - Iğdır Gazeteleri - Isparta Gazeteleri - İstanbul Gazeteleri - İzmir Gazeteleri - Kahramanmaraş Gazeteleri - Karabük Gazeteleri - Karaman Gazeteleri - Kars Gazeteleri - Kastamonu Gazeteleri - Kayseri Gazeteleri - Kırıkkale Gazeteleri - Kırşehir Gazeteleri - Kilis Gazeteleri - Kocaeli Gazeteleri - Konya Gazeteleri - Kütahya Gazeteleri - Malatya Gazeteleri - Manisa Gazeteleri - Mardin Gazeteleri - Mersin Gazeteleri - Muğla Gazeteleri - Muş Gazeteleri - Nevşehir Gazeteleri - Niğde Gazeteleri - Ordu Gazeteleri - Osmaniye Gazeteleri - Rize Gazeteleri - Sakarya Gazeteleri - Samsun Gazeteleri - Siirt Gazeteleri - Sinop Gazeteleri - Sivas Gazeteleri - Şanlıurfa Gazeteleri - Tekirdağ Gazeteleri - Tokat Gazeteleri - Trabzon Gazeteleri - Tunceli Gazeteleri - Uşak Gazeteleri - Van Gazeteleri - Yalova Gazeteleri - Yozgat Gazeteleri - Zonguldak Gazeteleri - Artvin Gazeteleri - Erzurum Gazeteleri - Kırklareli Gazeteleri - Şırnak Gazeteleri - Haber Siteleri -